Halil Ayar’dan mektup var

Harap durumda olan su değirmenini restore edip, yerel buğday türlerinden tam buğday unu üreten Halil Ayar’dan geleneksel.com.tr’nin takipçilerine mektup var:

“Bildiğini üzere 21 Şubat’ta Gıda Hareketi’nin ilk sertifikasını almak bana nasip oldu. Bu sertifikayı alabilmek benim için çok önemliydi ve aldığımda çok mutlu oldum. Biliyordum ki temiz ürünler tüketmek isteyen ve yerel değerlerini önemseyen tüketiciler bizi yalnız bırakmayacaktı.

Öyle de oldu ve Geleneksel Sertifikası’nı aldıktan sonra yaklaşık 10 günde satışlarım neredeyse %60 arttı. Bu durum bana doğru iş yapınca ve bu doğru işten haberdar olan kitlenin bizi yalnız bırakmayacağını bir defa daha gösterdi.

İnşaallah gelecek yıl 17 olan çiftçi sayımı ya da üretim miktarını artıracağım. Ayrıca restore edilmeyi ve üretime alınmayı bekleyen diğer değirmenimi de işletmeye almaya gayret edeceğim.

Geleneksel Sertifika uygulaması nedeniyle Gıda Hareketi’ne ve tercihlerini Geleneksel Sertifika almış ürünlerimize yönelten müşterilerime teşekkür ediyorum.

Selam ve hürmetlerimle”

Halil Ayar

Mustafakemalpaşa / Bursa

“Halil Ayar’dan mektup var” hakkında 7 yorum

  1. bende sipariş yapanlardan biriyim. bu arada Dedelerimden kalma tohumları araştırıyorum kendi geleneksel tarımı mı yapabilmek için. Kemal Özer’e gerçekten güveniyorum, Allah’a şükürler olsun..

  2. Tebrik ediyorum. Ben de çevremdekilere tavsiye edicem inşallah. Umarım ki işleriniz arttıkça hassasiyeniz azalmasın.Bereketli kazançlar dilerim. Buarada Kemal beyden Kaya tuzu sertfikalı üründe bekliyorz biran önce. Size çok güveniyoruz. Allah yaptığınız hayırlı işleri ahiretinize şefaatçi kılsın.(amin)

  3. Tebrik ediyorum. Ben de çevremdekilere tavsiye edicem inşallah. Umarım ki işleriniz arttıkça hassasiyeniz azalmasın.Bereketli kazançlar dilerim.

  4. Bu arada Kemal beyden Kaya tuzu sertfikalı ürün de bekliyoruz biran önce. Size çok güveniyoruz. Allah yaptığınız hayırlı işleri ahiretinize şefaatçi kılsın.(amin)

  5. rumeysa yıldız öztürker

    Teşekkür ediyorum. Duyduğumdan beri tavsiye ediyorum, biliyorum ki ne kadar desteklersek o kadar istifade edeceğiz. Bizim sağlıklı bir şekilde ayakta kalabilmemiz sizin gibilerin de ayakta kalması ile mümkün olacak… Bu yüzden hep destek tam destek inşaAllah. Merve Hanım’a da katılıyorum inşaAllah işleriniz arttıkça hassasiyetiniz azalmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.