Geleneksel Pazar

Geleneksel Tarım ve Yaşam ürünleri A.Ş. dertli girişimcilerin gayretleriyle ortaya çıkmış yeni bir işletme.

Şirket; tohumundan satışına kadar tüm süreçlerin izlendiği, GDO, Hibrit/F1 tohum kullanılmamış, tarım kimyasalı içermeyen, katkı maddesi eklenmemiş, zararlı endüstriyel işlem görmemiş ve yalnızca cam, kraft veya işlenmemiş bezlerle pazarlanan gıda ile içeriğinde sentetik katkı ve koku bulunmayan gerçek temizlik ürünlerini özel olarak ürettirip markalaştırmayı olmazsa olmaz bir ilke olarak benimsiyor.

Gıdada SaffBahçe, temizlikte ise SaffHayat markalarıyla yola çıkan Geleneksel Tarım ve Yaşam ürünleri A.Ş., bir çok kategoride ‘Geleneksel Sertifikası’ alan bir firmadır. Bugüne kadar ciddi bir inceleme, analiz ve tetkik yatırımı yapan Geleneksel Tarım ve Yaşam ürünleri A.Ş., ürünleriyle bir ailenin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefliyor.

Yürürlükteki mevzuatın emredici hükümlerine uyulmakla kalmayıp, ürünlerin etiketlerinde ve daha kapsamlı olarak da şirketin e-ticaret sitesi olan ‘gelenekselpazar.com’da ürünün tüm hikâyesine yer veriyor.

Geleneksel Pazar markasıyla hizmet veren girişim, amaçlarını şu şekilde özetliyor:

“Geleneksel Pazar’ın temel amacı; çevreyi ve insan sağlığını korumak. Bu çerçevede bütün ülke taranıyor, geleneksel üretim teşvik ediliyor, ürünler gerçek değerinden alınarak küçük ve yerel üreticilerin de ayakta kalarak üretim yapmaları sağlanıyor.”

[button color=”#ffffff” background=”#401F0D” size=”medium” src=”http://www.gelenekselpazar.com”]Geleneksel Pazar E-ticaret Sitesi[/button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.